WhatsApp

BİLGİ AL

S Clinic

 

Acılı saç ekim işlemleri, uzun dönemli seanslar, iğneli uygulama saç ekiminden kaçınma nedenleriniz arasında mı? Ya da ekim için saç donör alanınız yeterli değil ve “tek çözümüm protez saç” mı diyorsunuz? Orada durun! Çünkü gür, sağlıklı ve güçlü saçlara protezden değil gerçekten sahip olabilirsiniz.  S’Clinic bu blog yazımızda saç uzmanlarıyla protez saçı enine boyuna değerlendirdik ve gerçek saç çoğaltma çözümünü detaylandırdık.

 

PROTEZ SAÇ ARZU EDİLEN SAÇLARA ULAŞMADA NE KADAR TATMİN EDİCİ?

 Saçları yetersiz olan kişiler protez saçı kendi doğal saçlarından yapıldığı için kullanmak istiyorlar. Bunlar arasında saç ekimi yaptırmak isteyip donör alanı yetersiz olduğu için yaptıramayanlar da var. Başka bir kesim de hızlı ve acısız olduğu için tercih ediyor. Çünkü ekim işlemlerinde oluşan ağrı kanama ve morluk sebebiyle kişiyi zorlayıcı bir süreç bekliyor.

Seçim sebebi ne olursa olsun şu gerçek hep stabil kalıyor:

Başınızda peruk kıvamında bir yapı var. Bunun üzerindeki saçlar da kendi kafa derinizden çıkmıyor.

GERÇEK SAÇ ÇÖZÜMÜNÜZLE TANIŞIN!

 

S’Clinic olarak her zaman gerçeklikten yanayız. Sizin kendi gerçek saçlarınızla kendinizi iyi hissetmeniz var olma misyonumuz.

Donör yapınız yetersizse ve işlemler esnasında ağrı, kana ve morluk deneyimlemek istemiyorsanız, saçlarınızı doğal bir şekilde artırmak istiyorsanız size harika bir haberimiz var.

Eczacı koordinatörlüğünde tasarlanmış S’Clinic saç çoğaltma işlemiyle kendi gerçek saçınızı kafa derinizde çoğaltmanız mümkün!

S’CLINIC PATENTLİ SAÇ ÇOĞALTMA İŞLEMİ

S’Clinic saç çoğaltma işlemleri üstün etki yaratmasının gücünü eczacı koordinatörlüğünde formüle edilmiş dökülme önleyici S’Hair ve S’Cell serumlardan alıyor.

Benzersiz formüllerinde 16 adet biyolojik büyüme faktörü ve biyomimetik peptid bulunuyor. Saç çoğaltma işlemlerinde tüm saç hattına uygulanıyor. Böylece bütünsel çoğalma deneyimleniyor. Seanslarda ağrı kanama ve morluk oluşmuyor. Çünkü lazer ve radyofrekans teknolojisiyle uygulama yapılıyor.

Ücretsiz saç analizinizi yaptırmak ve saç çoğaltma işlemimizin size özel sonuçlarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayarak kliniklerimizden randevu alınız.

%98

TAVSİYE

%98

MEMNUNİYET

5000+

UYGULAMA

10

KLİNİK

Logolar