İptal İade Şartları

Tüketici haklarının korunması kanunu gereğince, satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde hiç bir neden belirtmeden dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz.
Para iadesi sizin ödemeyi yaptığınız methoda bağlı olarak değişecektir. Havale yoluyla yaptıysanız, hesabınıza geri iade edilecek, Kredi Kartı ile yaptıysanız, daha önce yaptığımız çekim işlemi iptal edilecektir.
İade sürecinse dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır:

1. Hiçbir şekilde paketi, ambalajı deforme edilmiş ürünler geri alınmaz. Fotoğraftaki görsellere dikkat etmeniz önemle rica olunur. Kargo etiketi, adres bilgisi, açıklama notu, koli bandı vs... herhangi bir şekilde ürün ambalajının üstüne bir şey yapıştırmayınız. Ürünü kendi ambalajı ile birlikte ilave başka bir kutuya veya kargo şirketlerinin sağladığı paketleme ürünlerine koyunuz.
2. Aracınızda denemek maksadı için bile olsa montajını yaptığınız ürünler geri alınmaz.
3. iki numaralı maddeye tek istisna malın fabrikasyon olarak hatalı olması yada bizim tarafımızdan hatalı ürün gönderilmesidir.
4. İade edeceğiniz ürünün kargo masrafı size aittir.  Bu maddeye tek istisna bizim tarafımızdan yapılan hatalı gönderidir.
5. Ücret iadesi ancak ürün bize ulaştıktan ve gerekli kontroller sağlandıktan sonra yapılır.

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

1500 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Müşteri Hizmetleri

0 212 215 52 53 Müşteri hizmetleri

Copyright © 2022

0 212 215 52 53

Hakkı Yeten Cad Fulya Terrace Center 1 Blok Kat 16 Daire 93 Şişli / Fulya