Aretha Franklin “Bazen aradığınız zaten oradadır,” demiş. S’Clinic olarak saçlarınıza aynı bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Laboratuvar ortamında saçlarınızı çoğaltmak yerine, kendi kafa derinizde saç foliküllerinizi canlandırıyoruz. Bu saç çoğaltma işlemimizi doğal saç yapınızla uyumlu içerikler kullanarak yapıyoruz. Bu bilinçle tasarladığımız benzersiz şampuanımız S’HAIR benzersiz formülündeki 4 içerikle saç dökülmenizi önlemeye yardımcı olurken saçlarınızın çoğalmasını destekliyor.

Saçlarınız da aynı vücudunuz gibi büyümek için belli içeriklere ve besinlere ihtiyaç duyar. Bazı besin maddelerinin eksiklikleri ve zamanla azalması saçların dökülmesine neden olabiliyor. Bunun dışında saç dökülmesine neden olan diğer faktörler yaş, genler ve hormonlar sayılabiliyor.

Saç çoğaltmak ve dökülmeyi önlemek için tasarladığımız benzersiz şampuanımız S’HAIR’ın ileri teknolojik etki mekanizmasının gücünü bu 4 içerikten alıyor: 

 

1. Büyüme faktörü (Growth Factor):

Yapılan çalışmalar gösteriyor ki protein azlığı saç gelişim oranını düşürebilir ve bu da saç dökülmesine sebep olabilir.

Büyüme faktörleri saç gelişimini artıran proteinlerdir. Saç foliküllerini onarlar ve yapılandırırlar. Yani sağlıklı yeni saç oluşumunu bütünüyle destekliyorlar.

Dökülme önleyici şampuan S’HAIR’da bitkisel değil biyolojik büyüme faktörüyle formüle edildiğinden, saç hücrelerinizin molekül yapısıyla etkileşiyor. Elastin ve kolajen üretimini artırarak saç yapısının güçlenmesine yardımcı oluyor.

2. Biomimetik Peptid:

Biyomimetik peptitler, bedenimizde doğal olarak oluşan peptitlerin görevini yapmaları için laboratuvar ortamında sentezlenen peptitlerdir. Peptidler saç gelişimi için çok önemlidir. Çünkü saçlar proteinle besleniyor, büyüyor ve yapılanıyor. Peptid ise proteinlerin yapıtaşı olan aminoasitlerin peptid bağı ile birleşmesiyle oluşan yapıdır.

Bunun yanında biometik peptidler saç dökülmesine neden olan derideki DHT sentezini engelliyor, derideki kılcal dolaşımı artırarak saç foliküllerini canlandırıyor ve daha genç saç tellerinin oluşumuna zemin hazırlıyor.

 

S’HAIR dökülme önleyici şampuan içeriğinde 16 adet büyüme faktörü ve biomimetik peptid bulunuyor.

3. B-vitaminleri:

Saç gelişimini destekleyen en çok bilinen B-vitaminlerinden biri biotin. Çalışmalar gösteriyor ki eksikliği saç dökülmesini tetikliyor.

 

 

Diğer B vitaminleri ise kırmızı kan hücreleri oluşumunu destekleyerek kafa derisindeki saç kök hücrelerine besin ve oksijen taşınmasını artırmaya yardımcı oluyor. Tüm bu süreç saç gelişimini doğrudan etkiliyor.

 

S’HAIR’ın akıllıca yaratılmış formülünün içinde biotin ve B3 vitamini bulunuyor.

 

4. Bitkisel kompleks:

Paraben, SLS ve silikon içermeyen S’HAIR formülünde bulunan aloe vera ve dut özüyle derinlemesine nemlendirici etki yaratarak saç tellerini kökten beslerken, mentol, yeşil çay, limon ve nane yağından oluşan bitkisel kompleks ile de saç derisindeki yağlanmayı dengeliyor ve her yıkama sonrasında da gerisinde ferahlatıcı bir koku bırakıyor.

 

Saçlarınızın büyüme döngüsünü hızlandırıp, daha güçlü ve kalın telli saçları yaratmak istiyorum diyorsanız dökülme önleyici şampuanımız S’HAIR ile saçlarınıza hak ettiği özeni göstermek için hemen buraya tıklayın!

 

 

 

 

 

 

 

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

1500 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Müşteri Hizmetleri

0 212 215 52 53 Müşteri hizmetleri

Copyright © 2022

0 212 215 52 53

Hakkı Yeten Cad Fulya Terrace Center 1 Blok Kat 16 Daire 93 Şişli / Fulya