Genetik saç dökülmesi her erkeğin belli bir yaşta tattığı keyifsiz bir durum. Teknoloji çok gelişti. Her gün yeni yöntemler çıkıyor. Ama elbette doğal, acısız ve etkin sonuçlar yaratanları seçmek istiyoruz. Saç çıkartan yağlar ise bu süreçteki merak konusu olarak gündeme oturuyor. Öyleyse genetik saç dökülmesinde saç çıkaran yağlar gerçekten de işe yarıyor mu bir bakalım.  

 

 

Öncelikle saç proteinden oluşmuştur. Saç gelişimini destekleyen vitaminler arasında B vitaminleri, biotin, E vitamini sayılabilir. Ama şöyle bir gerçek var. Genetik saç dökülmesinin sebebi genler ve hormonlar sebebiyle saç folikülünün zarar görmesidir. Ve saç folikülünün gördüğü zararı onarmak için kullanılan ürünlerin formulasyonunda spesifik içeriklerin olması gerekir.

Bunlar ise büyüme faktörleri ve biomimetik peptidlerdir. Protein yapısındaki bu bileşenler saç folikülünü onarır ve yeni saç oluşumunu destekler.

Dolayısıyla saç çıkarma adı altında sunulan yağlar elbette saçı besler ama köklerde biyolojik kök hücre onarımı yapılmadığı takdirde hayal edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmaz.

Sağlıklı saçlar için saçları beslemek en üst düzeyde önemlidir. Saç çıkaran serumlar saç derisine nüfuz ettiği için önemli fark yaratır. Daha sağlıklı ve parlak saçların çıkmasını destekler. Ancak şöyle bir gerçek var piyasadaki pek çok ürün hem çok yüksek meblağda ve kimyasallarla dolu. Dolayısıyla asla bütünüyle saçları beslemiyor. Dolayısıyla arzu edilen sonuçlara da ulaşılmıyor.

Genetik saç dökülmesi için çözüm mü arıyorsunuz?

Öncelikle saç çıkaran yağlardan daha profesyonel bir çözüme ihtiyacınız var. Çünkü saç foliküllerinizi onarmak gerekiyor. Bu konuda benzersiz çözüm ise biyoteknolojik kök hücre onarımı yapan dökülme önleyici serumlarımız S’Hair ve S’Cell den geliyor. Kurucu eczacımız koordinatörlüğünde formülüze edilmiş bu patentli serumlarımızı saç çoğaltma işlemlerimiz sırasında saç köklerinize radyofrekans ve lazer teknolojisiyle uyguluyoruz. İlk 6 seansta saç kökleriniz onarılırken 7. Seanstan sonra da yeni saçlar çıkmaya başlıyor. Tüm saç hattına uygulama yaptığımız için de bütünsel saç çoğalması deneyimliyorsunuz. Aynı zamanda saçlarda kanama, morluk ve ağrı oluşmadığı için sosyal hayata anında devam edebiliyorsunuz.

 

Genlerinizin kurbanı olmak istemiyorsanız size özel saç çoğaltma protokollerini öğrenmek için şubelerimize başvurunuz.

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

600 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Müşteri Hizmetleri

0 212 215 52 53 Müşteri hizmetleri

Copyright © 2022

0 212 215 52 53

Hakkı Yeten Cad Fulya Terrace Center 1 Blok Kat 16 Daire 93 Şişli / Fulya