5 Deneyim

S Clinic Ankara

Dr. Murat Kara Muayenehanesi
Mustafa Kemal Mh. 2155 Cd. Nep Office A Blok 4/1 (Cepa AVM Arkası ) Çankaya /ANKARA

0 312 219 43 42‬

Pazartesi - Cumartesi 09:30 - 18:30

905303014626
ankara@sclinic.com.tr
DENEYİMLER
HARİTA ve KONUM
Saç Çoğaltma 2021-03-07
5.0
Serdar Arslan
Özellikle üstlerden çok fazla saçlarım dökülmeye başladıktan sonra, "en azından kalanları kurtaralım" diye arayışa girdim. S'clinic'lede tanışmamız o döneme denk geliyor. Beklentim düşüktü; amacım kafamı kazıtmak zorunda kalmadan orta yaşı bitirmekti. Üçüncü ayın sonunda arkadaşlarım ısrarla saç ektirdiğimi söylemeye başladılar. Altıncı ayın sonunda dökülen bölgenin yüzde ellisi sağlıklı saçlarla dolmuştu. Uzun bir aradan sonra saçlarıma şekil verebilmemin keyfini yaşıyorum.
Saç Çoğaltma 2021-03-07
5.0
Ali İsmet Ural
Selamlar 55 yaşımdayım. Yıllarca üst seviye Spor yaptıktan sonra bir süre Öğretmenlik ve 1996 yılında Spor yayıncılığı işine başladım. Zamanla alın tarafımda tepemde saçımın döküldüğünü, seyreldiğini farkedip çözüm aramaya başladım. Şampuanlar, kafada küçük tüpte serum masajları derken bir işe yaramadığına karar verip ektirme yöntemini araştırmaya başladım. Uğraşısı ve bütçesi fazla olduğu için de hep kaçtım bu uygulamadan. Nasıl olsa teknoloji ilerledikçe daha kolay çözüm süreci olur diye alın “ Martı “ gibi açık tepede bir çanak baya zaman harcadım. Sibel hanım ile tanışana kadar.. Bir anda her şey değişiverdi. SClinic tedavi yöntemini uygulayıp eskiye dönüş yapanları görünce hemen oturdum koltuğa. Ameliyat yok. Ağrılı geçen geceler yok.10-15 gün kafada Tenisçi bandı veya bere ile dolaşmak yok. Ama saçımı geri kazanmak var. Martı görünümden kurtulup tepedeki Çanağı yok etmek var. En önemlisi psikolojim düzeldi demek belki de en doğrusu. “Yaşasın saç köklerim “ derken onları yaşatan Sibel hanıma binlerce kez teşekkür ediyor onun yöntemini berkese tavsiye ediyorum
Saç Çoğaltma 2021-03-07
5.0
Duru Özkan
Merhabalar, ben S'Clinic ile 3 sene önce Malatya'da işlem yaptıran ve tayini İzmir'e çıkan bi doktor arkadaşım sayesinde tanıştım. Kadınlarda saç ekiminin bile etkili olmadığını biliyordum ve bi kadın olarak saçlarım için çok üzülüyordum. Prp ve mezoterapi yaptırmama rağmen dökülmelerim devam ediyordu,gitmediğim doktor kullanmadığım vitamin kalmamıştı. İlk giderken deli olduğumu düşünmüştüm İzmir de yok İstanbul'da yok diye beynimi yedim durdu,ama kliniğe gider gitmez iyi ki gelmişim dedim. Son derece güleryüzlü,ilgili, hijyenik, tertemiz bir salondu. uygulamayı son derece basit ve yalın bir dille anlattılar,dökülmelerim durana kadar 15 günde bir sonrasında ayda bir gitmem gerektiğini söylendi...Hemen işleme başladık ve mezoterapi ile karşılaştıramayacağım kadar ağrısız ve kolay bir işlemmiş.Dökülmelerim 2-3 seans sonra durdu.Evde kullanmam gereken vitamin ve spreyleri de düzenli kullandım ve saçlarım geri geldi.20 li yaşlarımdaki gibi hem hızlı uzamaya başladılar,sağlıklı ve ışıl ışıl.İzmir'e açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum ki arada koruma amaçlı gidebileyim.Annem de ve teyzem de de aynı tip dökülmeler var,onları da İstanbul kliniğinize yönlendirdim.İyi ki karşıma çıktınız,iyi ki sizi tanımışım.Her şey için çok teşekkürler. Yolunuz açık olsun.
Saç Çoğaltma 2021-03-07
5.0
Sonay Yıldırım
Saçlarım doğumdan sonra hızla döküldü ve eskisi gibi canlı değildi. Emzirme döneminde de saçlarımı çok hızlı kaybettim..Bircok dermotologa gittim demir değerlerime bakıldı ancak genetik denildi,toplama şeklinden denildi ve hepsi prp,mezoterapi önerdi. 12 seans mezoterapi,4 seans prp yaptırdım çok ağrılı işlemleri ,buna rağmen dökülmem azalmadı bile. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine S'clinic' e gittim.cok ilgililerdi.tahlillerimi istediler ve uygulamaya başlandı. 2.seansta dökülmem azalmaya başladı 4seansta dökülme tamemen durdu 7.,8.seanslarda saçlarım çıkmaya başladı. En önemlisi saçlarım eski parlaklığını,canlılığın ve sağlığına kavuştu. Bu kadar hızlı ve konforlu olacağını tahmin edememiştim.boyle bir hizmet verdikleri için S'clinic'e teşekkür ederim.sevgiler
Saç Çoğaltma 2021-03-07
5.0
Burcu Güneş
Sizinle bir sırrımı paylaşacağım... Saçlarım, yıllardır gördüğü işlemlerden dolayı çok zarar görmüştü. Zaten hassaslar. Çok yere gittim. Ama S'Clinic'deki mucizevi etkiyi alamadım. 6 /8 ay sonunda artık saçlarım çok daha gür, canlı ve dayanıklı. Güvendiğim için mutlu sona kavuştum. Hatta çekimlerde takviyeye bile gerek kalmadan şekil veriliyor.Sonsuz teşekkürler.

Bize Ulaşın

Sizlere kolay ulaşabilmemiz için lütfen bize bilgilerinizi eksiksiz gönderiniz

Kliniği Değerlendir
Ad Soyad
Telefon
Mail
Tedavi Türü
Mesaj

Yorum Gönder
Mesaj Gönder

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

1500 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Müşteri Hizmetleri

0 212 215 52 53 Müşteri hizmetleri

Copyright © 2022

0 212 215 52 53

Hakkı Yeten Cad Fulya Terrace Center 1 Blok Kat 16 Daire 93 Şişli / Fulya