Saçınız canınızı mı sıkıyor? Güzel haber günümüzün ultra etkili yöntemleriyle saç çoğaltma işlemi daha hızlı, acısız ve daha yüksek başarı oranıyla gerçekleşiyor. Saçlarınız için cesurca bir adım atmadan önce en öncelikli karar doğru saç çıkarma merkezini seçmek. İşte doğru saç çıkarma merkezini seçmenin 5 püf noktası:

1- Saç çıkarma merkezinin ücretsiz saç analizi yapıp yapmadığından emin olun.

Saç dökülmesi başlayan çoğu kişi saç ekimine ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Hemen bir merkezle görüşüp işlemlere başlamaya yöneliyor. Ancak bu noktada saç çıkarma merkezinin ücretsiz saç analizi yapıp yapmaması çok önemli. Durum net tespit edilmezse bu kişi için hem maddi hem de manevi zarar oluşturur. İlk önce saç dökülmesinin nedenini tespit etmek ve ardından kişiye özel saç çoğaltma protokolü önermek çok önemli. Bunun için S’Clinic olarak tüm danışanlarımıza görüşmelerimizin başında ücretsiz saç analizi yapıyoruz. Saç çoğaltma işlemi sonucunda bekleyebilecekleri sonuçları dürüstçe paylaşıyoruz. Onların özel durumları için en doğru yönlendirmeleri yapıyoruz.

2- Saç çıkarma merkezinin ihtiyacınız olan tedaviyi verip vermediğinden emin olun.

Tek bir saç dökülmesi tedavisi yok. Pek çok çeşidi var. Dolayısıyla saç çıkarma merkezinizi seçerken sizin için uygun çözümleri sunup sunmadığından emin olun. Örneğin saçınız önlerden seyrelmeye başladıysa ve dökülmeniz devam ediyorsa saç çoğaltma işlemi sizin için daha doğru olacaktır. S’Clinic olarak tüm danışanlarımızın saç dökülme modelini ve kafa derisi koşullarını net anladıktan sonra onlar için en maksimum sonuç sağlayacakları işlemlere yönlendiriyoruz. Bazı vakalarda işlemlerimiz kişinin özel durumuna uygun olmayabiliyor. Bu durumlarda dürüstçe farklı işlemlere yönlendiriyoruz.

3- Saç çıkarma merkezindeki saç uzmanının deneyimli ve işinin ehli olduğundan emin olun.

Doğru saç çıkarma merkezini seçerken akredite uzmanlardan oluşan profesyonel bir ekip olduğundan emin olun. S’Clinic olarak kurucu eczacımızın koordinatörlüğünde en iyi hizmeti vermek amacıyla tasarlanmış protokollerimizle tüm şubelerimizi yönetmekteyiz. Saç uzmanlarımız ise konularında bilgili ve tecrübeli olmalarının yanın ayrıca kurucu eczacımızın da eğitiminden de geçmektedir.

4- Saç çıkarma merkezinin uzmanlaştığı saç çıkarma işlemlerini etraflıca anlayın.

S’Clinic olarak uzmanlığımız kurucusu olduğumuz sistem olan saç çoğaltma üzerinedir. Ekmiyoruz Çoğaltıyoruz mottosuyla yola çıktık. Ve senelerdir danışanlarımızı saçlarıyla mutlu olmaları için destekliyoruz. Saç çoğaltma konusuna yaklaşıyoruz. Danışanlarımızın yaşam tarzının değişmesine kadar destek oluyoruz.  Saç dökülmesi konusunu 360 derece ele alıyoruz ve kişiye özel çözümler üretiyoruz.

5-Saç çıkarma merkezinin öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakın.

Saç çıkarma kliniğinin mutlaka öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakın. Referansları değerlendirin. Çünkü bunlar işlerini iyi yapma derecesinin ve işlemin işe yaradığının bir kanıtıdır. Web sitemizde ve sosyal medya hesabımızda öncesi ve sonrası fotoğraflarımızı görebilirsiniz ve şubelerimize geldiğinizde saç uzmanımızdan da size göstermesini talep edebilirsiniz. Gururla sizinle paylaşıyor olacağız.

Özetle saç çıkarmak için doğru merkezi bulmak çok önemli ve zorlayıcı olabiliyor. Günümüzde saç çıkarmak son derece popülerken çoğu merkez danışana yardımcı olmanın ötesinde ticari kaygısını öne çıkararak gereksiz işlemlere sokabiliyor.

S’Clinic saç çoğaltma merkezlerinin üstün hizmet kalitesi kanıtlanmıştır. Her sene hem Türkiye hem de yurt dışında yeni şubeler açmaktayız. Tüm şubelerimiz eczacı koordinatörlüğünde yönetilmekte olup, danışanlarımıza başarısı deneyimlerle kanıtlanmış protokollerimizle hizmet vermekteyiz.

Son Eklenenler

Çok Okunanlar

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

600 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Müşteri Hizmetleri

0 212 215 52 53 Müşteri hizmetleri

Copyright © 2022

0 212 215 52 53

Hakkı Yeten Cad Fulya Terrace Center 1 Blok Kat 16 Daire 93 Şişli / Fulya