WhatsApp

BİLGİ AL

S Clinic

 

Saç gelişimini hızlandıran pek çok yol var. Medikal işlemler, beslenme, vitaminler ve hatta kullandığınız şampuan bile saçınızın kalınlığını ve dökülme oranını belirleyebilir. Saç dökülmesini engelleyen eşsiz formülle tanışmak ister misiniz? Öyleyse güzel bir haberimiz var. Bu blog yazımızda saç çoğaltma işlemlerimizin gücünü aldığı, saç dökülmesini engelleyen eczacı koordinatörlüğünde tasarlanmış eşsiz formülü size açıklayacağız.  

SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLEYEN EŞSİZ FORMÜL

Bazen saç dökülmesi kontrol edilemez. Örneğin: Genler, tıbbi tedavi, androjenic alopecia veya hamilelik, menapoz veya stres gibi hormonal değişimler… Sebep ne olursa olsun saç dökülmesini engelleyen eşsiz formülümüzle arzu ettiğiniz saç sonucuna ulaşabilirsiniz.

İncelen saç telleriyle, kafanızda açılmaya yüz tutmuş kelleşen bölgelerle yaşamak zorunda değilsiniz!

S’Clinic saç çoğaltma işlemlerinde kullanılan patentli serumlarımız S’HAIR ve S’CELL saçlarınıza biyolojik kök hücre onarımı yapmak için kurucu eczacımız tarafından tasarlandı. Eşsiz formüllerinde bulunan 16 adet büyüme faktörü ve biyomimetik peptidle çeşitli sebeplerle hasar görmüş saç köklerini kök hücre teknolojisiyle onarıp canlandırıyor.

Sonuç:

Saçlar çoğalarak artıyor. Yapılanıyor. Gürleşiyor.

NEDEN SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLEYEN EŞSİZ FORMÜLÜN İÇERİĞİNDE BUNLAR KULLANILIYOR?

Büyüme faktörleri sağlıksız saçların güçlenmesini ve sağlıklı uzamasını sağlar. Saç hücrelerinin büyümesini, çoğalmasını bütünüyle destekler. Protein yapısında olan büyüme faktörleri kullanılarak saçların çoğalma sürecini tam anlamıyla desteklemeyi hedefliyoruz.

Biyomimetik peptidler ise vücudumuzda doğal olarak oluşan peptidlere göre laboratuvar ortamında üretilen peptidlerdir. Protein yapısında olan peptidler saç bütünlüğünü ve güçlü yapısını destekleyen içeriklerdir. Dolayısıyla saç köklerinin güçlenmesi, saç tellerinin artışı, saç teli kalınlaşması gibi pek çok konuda sonuç alınması için formülümüze dahil ettik.

SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLEYEN BU EŞSİZ FORMÜLE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Benzersiz formülleriyle biyolojik kök hücre onarımı yapan S’HAIR ve S’CELL serumlarımız yalnızca S’Clinic patentli saç çoğaltma işlemlerimizde saç uzmanlarımız tarafından saç köklerinize uygulanıyor. Tüm saç hattına uygulama yapıldığı için bütünsel çoğalma deneyimliyorsunuz. Lazer ve radyofrekans teknolojisiyle uygulama yapıldığı için ağrı, kanama ve morluk da oluşmuyor.

Ücretsiz saç analizinizi yaptırmak ve saç çoğaltma işlemimizin size özel sonuçlarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayarak kliniklerimizden randevu alınız.

 

%98

TAVSİYE

%98

MEMNUNİYET

5000+

UYGULAMA

10

KLİNİK

Logolar